10 Травня, 2016

Про школу

Школа була створена для того, щоб допомогти дітям реалізувати свій потенціал, повірити в себе та стати більш впевненими.

Ми вважаємо, що кожна дитина унікальна і вбачаємо нашим завданням продемонструвати це дитині, допомогти їй віднайти свої сильні та слабкі сторони та навчитися використовувати їх для побудови свого щасливого та успішного майбутнього.

В школі ми розвиваємо у наших студентів навички успішної та ефектичної особистості: вміння ставити цілі та визначати пріоритети, вибудовувати комунікацію з різними людьми, організовувати свою діяльність та діяльність інших людей, робити правильний вибір та брати на себе відповідальність, вміння керувати як власними емоціями, так і емоціями інших людей, розумно використовувати свій час. Учні нашої школи вдосконалюють навички самопрезентації, проведення публічних виступів та перемовин, навчаються просувати свої ідеї та знаходити близьких по духу людей для їх втілення.

Ми переконані в тому, що завдяки атмосфері підтримки, довіри, поваги, емоційної та фізичної безпеки, яка панує в школі, діти почувають себе вільно, краще розуміють себе та інших, вчаться дивитися на проблеми з різних точок зору та знаходять нові шляхи їх рішення.

Наші тренери вірять в потенціал кожної дитини, цінують їхню індивідуальність і йдучи поруч допомагають їм критично та творчо мислити, самостійно приймати рішення, усвідомлювати свої цілі та спираючись на свої сильні сторони реалізовувати їх.

Заняття в школі відбуваються у вигляді тренінгів, під час яких діти навчаються на практиці застосовувати отримані знання.