Курс «Сміливий крок до школи» для дітей 5-7 років

Ваша дитина скоро йде до школи? І ви, звичайно ж, хочете максимально підготувати її до нового етапу життя. Найчастіше, це полягає в тому, щоб вона вміла читати і писати. Але набагато важливіша психологічна готовність малюка до шкільної атмосфери. Чи зможе він:

  1. адаптуватися в новому колективі
  2. розповідати про себе та свої інтереси
  3. легко знаходити спільну мову з однолітками
  4. чути вчителя
  5. відстоювати свою точку зору
  6. розуміти свої емоції та бажання
  7. відстоювати свої особисті кордони
  8. сміливо виходити до дошки?

Адже найчастіше саме від психологічного настрою залежать успіхи дитини в навчанні та в подальшому житті. Хочете, щоб ваша дитина з радістю та впевненістю пішла до першого класу? Саме на це спрямований наш курс «Сміливий крок до школи».

Курс складається з 2 модулів, тривалість кожного модуля – 3 місяці (12 занять)

Модуль 1 курсу “Сміливий крок до школи” присвячений розвитку соціальних навичок (самопрезентація та саморефлексія, успішні перемовини, мистецтво критики та компромісу, невербальна комунікація, розвиток емоційного інтелекту, відстоювання власних кордонів, вміння казати “Ні”) та розвитку інтелектуальних здібностей (память, логіко-математичний інтелект, просторове мислення та уява, критичне мислення та креативне мислення”

Модуль 2 курсу “Сміливий крок до школи” присвячений розвитку вольових якостей (цілеспрямованість, вміння мріяти та досягати цілей, саморганізація та самостійність), розвитку лідерських якостей (портрет лідера, відповідальність та вміння приймати рішення, впевненість, навички роботи в команді, керування часом та організація діяльності, робота з інформацією, мотивація)

Всі заняття проходитимуть у форматі ігор, квестів, живих кейсів, перегляду уривків із мультфільмів та їх обговорення, програвання сценок, застосування методів арт-терапії, створення проєктів.
До кінця нашого курсу дитина зможе легше знайомитися та спілкуватися з новими людьми, навчиться справлятися з сильними емоціями, стане більш впевненою в собі та зібраною. Все це допоможе їй комфортно влитися в шкільне життя.

Навчання проводить Анна Антонова, психолог,педагог дошкільної освіти, сертифікований тренер, експерт з розвитку емоційного інтелекту, тренер освітніх таборів, автор тренінгових програм з розвитку soft skills, автор та ведуча курсів для батьків.